Dispečer kamionové dopravy - Mega Trucking Bohemia

Ahoj, jsem Honza a v MEGA TRUCKING BOHEMIA dělám dispečera už pátým rokem. Po škole jsem chtěl trochu poznat svět, tak jsem zmizel na nějaký čas do UK. Když jsem se vrátil, hledal jsem práci, která by mě bavila a kde bych využil angličtinu. Proto mi dispečeřina přišla jako super volba.

Dispečer kamionové dopravy


Orientuješ se na mapě Evropy, baví tě komunikovat, dělat akční práci a zúročit v ní angličtinu? Jsi po škole a hledáš, kde nastartovat kariéru? Tak proč to nezkusit u nás!

Chceš to zažít?

Pomocí online kontaktu s řidiči se budeš starat o hladký průběh přepravy a dodání zboží zákazníkům. Komunikace s kolegy z našich evropských poboček ti zpestří den, s námi to není jen o práci.

Buď v klidu, protože

  • neřešíš administrativu
  • nevytěžuješ kamiony
  • neřešíš hot line
  • a neřešíš ani závady na kamionech


parallax background

Potřebujeme ...

  • šikovného středoškoláka, absolventa, ale nezavrhneme ani zkušenosti v oboru 
  • aktivního angličtináře, který se nebojí domluvit s našimi zahraničními klienty
  • abys uměl ovládat PC na uživatelské úrovni (MS Office)

a bude prima, když ...

  • budeš mít řidičský průkaz skupiny B
  • se nebudeš bát nárazového stresu, který práce přináší
  • budeš mít chuť být lepší
parallax background

 

Co budeš dělat

Budeš se starat o to, aby zákazník dostal své zboží včas a bez problémů. Díky satelitnímu systému budeš ve spojení s řidičem, abys měl neustálý přehled o jednotlivých přepravách.

Na svém počítači vidíš, kde se řidič zrovna nachází a co ti píše. Ty mu stejně tak odpovídáš a posíláš další úkoly. Samozřejmě v urgentních situacích bereš do ruky mobil a voláš.

Ale aby sis od práce odpočinul, služební mobil máš u sebe jen 8 hodin. Po práci ho necháš v kanceláři a vrátíš se k němu zase až další den.

Nakládky řidičům nehledáš

Dostáváš je od kolegů z našich evropských poboček (nejvíc z Holandska a z Německa). Komunikace s nimi ti zpestří den a ještě se procvičíš v angličtině.

Fakturaci neřešíš

To necháváme profíkům z finančního oddělení a ty se můžeš soustředit pouze na řidiče.


Zajímavá práce

Čeká tu na tebe zajímavá a akční práce v open-office, kde má však každý dost prostoru. Máme tu prima partu a zkušený tým, ve kterém si všichni tykáme.

Spoustu volného času

Spoustu volného času budeš mít i díky dvousměnné nerovnoměrně rozvržené pracovní době. Začínáš ve 14:00 hodin a odejdeš ve 22:00, ráno pak v 6:00 v kanceláři a od 14:30 máš volno až do dalšího dne do 14:00. 

parallax background

Co můžeš čekat?


Tak co? Oslovili jsme tě?

Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme

Napiš nám


Napiš nám


Oslovili jsme tě? Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme.

Pošli nám na sebe kontakt

Vlož životopis ve formátu DOC nebo PDF* (max. 20 MB)

Personální oddělení

Kateřina Zourková

Email: k.zourkova@ewals.cz
Telefon: +420 737 230 907

Děčínská 1762/32
407 44 Česká Lípa

Mega Trucking Bohemia


Jsme silná společnost zajišťujicí kamionovou dopravu a patříme do rodiny Ewals Cargo Care Transport NL. Pracuje u nás na 115 spokojených řidičů, máme nová auta a kilometry objednávek. O bezvadný průběh se stará 16 dispečerů. Sídlíme v České Lípě a s flotilou cca 100 kamionů se řadíme mezi největší truckingové firmy v ČR.