Ewals Green Care - Mega Trucking Bohemia

Ewals Green Care

Seznamte se s Ewals Green Care.

Dobře víme, že životnímu prostředí doprava rozhodně neprospívá a proto se snažíme zmenšit dopad a následky na jeho znečištění. A daří se. Od roku 2008 jsme snížili emise oxidu uhličitého o 17% na tunu/km.

Finančně i technologicky se podílíme na investicích do Mega Huckepack návěsů, které se využívají i v kombinované přepravě - na železnicích a trajektech, do kamionů s nízkými emisemi a do zvyšování maximální nosnosti našich návěsů, abychom ušetřili najeté kilometry. Snažíme se minimalizovat prázdné nájezdové kilometry a využívat nejnovější informační systémy pro nejlepší plánování trasy.

Svůj výkon zvyšujeme tím, že se zaměřujeme na 4 kategorie:

Concepts, Assets, Resources a Employees

Concepts / Koncepty
Více než 100 let zkušeností nám pomáhá dosahovat „zelenější“ cíle.
Věříme, že efektivnější řízení způsobí menší škody na životním prostředí. I proto řešíme více jak
60% našich přeprav intermodální cestou a neustále vyvíjíme náš IT systém, který pomáhá zlepšovat logistická řešení složitých objemů a součinnost logistické sítě u jednotlivých zákazníků.

Assets / Přínosy
Vyvinuli jsme 100m3 Mega návěsy, které pojmou o 25% více zboží než standardní návěs. Dnes již jako celek vlastníme 3 000 Mega návěsů a jsme největším poskytovatelem této techniky.
Neustálý technologický vývoj vyústil až do intermodální verze – Mega Huckepack návěsu, který lze přizpůsobit také pro železniční a trajektovou dopravu – to přináší snížení kilometrového výkonu i emisí.
Všechny naše kamiony spadají do kategorie Euro 5.

Resources / Zdroje
Zaměřujeme se na využití eko-jízdních programů a to například tím, že hledáme alternativní zdroje energie. Tím je třeba zkapalněný zemní plyn, který nám pomáhá snížit spotřebu nafty.

Employees / Zaměstnanci
Našim zaměstnancům nasloucháme a snažíme se jim vytvořit takové prostředí, ve kterém se budou cítit pohodlně, bezpečně a neopustí je dobrá nálada. A právě díky tomu dosáhnou těch nejlepších výsledků.

 

 


Přidej se k nám


Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme.

Blog

Všechny články