Jsme vynalézaví - Mega Trucking Bohemia

Jsme vynalézaví

Ewals Cargo Care disponuje zhruba 3.000 návěsy, které jsou vhodné pro silniční, železniční i lodní dopravu. Velká přepravní kapacita a možnost využití intermodální přepravy proto umožňuje poskytovat dopravu libovolného typu a velikosti po celé Evropě.

Návěsy vyvíjíme sami a ve spolupráci s našimi zákazníky. Víte třeba, že Mega návěs je naším vynálezem? Poslední novinkou je Mega Huckepack XLS. Návěs, který je už teď na nejlepší cestě stát se standardem v automobilovém průmyslu a dalších odvětvích.

Velký důraz klademe na inovace. V 90. letech jsme na základě požadavků od zákazníků vyvinuli Mega návěs s objemem 100 m3, který nabízí o 20 % vyšší kapacitu v porovnání s běžným návěsem. 

Mega Huckepack XL

Přesvědčení o výkonnosti intermodální přepravy nás přivedlo k vývoji návěsu Mega Huckepack XL. Lze s ním manipulovat jeřábem a usnadňuje objemovou dopravu po silnici, železnici a vodních cestách. Tyto návěsy jsou součástí našeho vozového parku a posunuly nás opět o kus vpřed.

Mega Huckepack XLS

XL je označení pro bezpečnost nákladu podle evropských norem a písmeno „S“ znamená „extra silný, zajištěný a bezpečný“ (extra Strong, Safe, Secure).
Má speciálně zesílené plachty, které snižují riziko krádeže nákladu. V plachtě je vestavěn velký počet přídavných svislých pásů, které zabraňují jejímu rozříznutí.
Díky své konstrukci se stává silnějším a bezpečnějším návěsem pro různé náklady. Například pneumatiky, velkoobjemové vaky a další náklady, které mají sklon k vytlačování plachty návěsu během přepravy. Právě tento problém odstraňuje jedinečná konstrukce XLS, která zaručí, že není překročena maximální povolená šířka návěsu.

Double Deck

Na přepravu zboží, které je zvlášť náchylné k poškození nebo je u něj potřeba dbát na zvýšené bezpečnostní požadavky, používáme návěs Double Deck, který je ideální i pro nestohovatelné náklady. Tento box návěs je opatřen pevnými stěnami, přídavnými zámky pro vyšší bezpečnost a může být zapečetěn celními úřady pro dopravu mimo EU.

Přepravy řešíme jinak, než je zvykem. Naši řidiči nejezdí z místa A do místa B a zpět, ale napříč celou Evropou. Záleží na plánování. To znamená, že pro jeden návěs můžeme využívat různé řidiče a partnery a tím snížit počet prázdných kilometrů na minimum.

A právě díky tomuto přístupu se lišíme od ostatních.

 


Přidej se k nám


Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme.

Blog

Všechny články