Levné nákupy s Makro kartou - Mega Trucking Bohemia

Levné nákupy s Makro kartou

Abys mohl nakupovat ve velkém a za super ceny, nabízíme ti kartičku do Makra a slevu na tankování u Makro benzínek.

Zákazníkem MAKRO a METRO prodejen se staneš až po registraci, ke které dostaneš podrobnější informace ve chvíli, kdy budeš mít po zkušební době.

Jak to funguje?

V první řadě je potřeba, zaregistrovat se přes internet. Kartičku si pak vyzvedneš přímo v prodejně a to maximálně do 3 měsíců od registrace. Pozor, je nepřenosná a může se stát, že při vstupu do obchodu budeš muset ukázat třeba občanku, kde si na recepci ověří, že tam vstupuješ jako držitel karty. Jako doprovod můžeš mít s sebou jednu osobu, musí být ale starší 12 let, protože děti tam nemají z důvodu nebezpečí úrazu vstup povolen.

Kartička se dá použít i v zahraničí. Na recepci v obchodech MAKRO nebo METRO stačí jen ukázat tu českou a jeden osobní doklad a vystaví ti jednodenní kartu, která ti umožní plnohodnotný nákup i v cizině.

A pokud v průběhu 12 měsíců nakoupíš v hodnotě minimálně 2 000 Kč bez daně, bude ti MAKRO zasílat letáky a speciální nabídky. Jinak jako bonus za registraci získáš voucher na slevu 200 Kč na první nákup, který musí být nad 2 000 Kč i s daní.

Pro uplatnění slevy u jejich benzínek je potřeba ukázat kartičku automaticky a nečekat na to, až si o ni řeknou… pak dostaneš slevu 0,50 Kč za litr.

Jsme rádi, že můžeme pomoci s rodinnými nákupy.


Přidej se k nám


Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme.

Blog

Všechny články