Veletrh Mnichov - Mega Trucking Bohemia

Veletrh Mnichov

Jednou za dva roky se v Mnichově koná světový veletrh dopravy a logistiky a my tam rozhodně nechybíme. V Evropě je jedničkou mezi veletrhy, účastní se ho na 2.000 vystavovatelů z 60 zemí a návštěvnost se pohybuje kolem 60.000 návštěvníků z celého světa.

Obor dopravy a logistiky patří mezi nejrychleji se rozvíjející průmyslová odvětví a právě v Mnichově se setkávají všichni lídři trhu. Rozhoduje se tu o globalizaci v dopravě, protože jen tak se udrží krok s aktuálním vývojem v celé branži. Rozsáhlý program doprovodných akcí pomáhá nahlédnout na nové trhy a trendy a snaží se najít řešení problémů dneška i zítřka.

Představili jsme tu například novou soupravu nazvanou Duo trailer, která umožňuje přepravu většího množství zboží a snižuje emise CO2 až o 40%, nový Mega Huckepack XLS návěs, který zvyšuje bezpečnost přepravovaných produktů a je ideální pro nápojový průmysl a převoz pneumatik. Systém Tactical Engineering Solution, kterým lze přesněji a rychleji vypočítat různé dopravní scénáře a také program Ewals Green Care, protože jsme si dobře vědomi toho, že i doprava poškozuje životní prostředí, a proto se snažíme snižovat dopad a následky tohoto znečištění.

 


Přidej se k nám


Nechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme.

Blog

Všechny články